Zadzwoń do nas: 22 423 60 10

Odwiedź nas 24/h: ul. Mazowiecka 42, 05-502 Bobrowiec

Opinie

Bobrowiec. W czasie izolacji domowej bardzo przemyślana, bezkontaktowa dla ludzi procedura pomocy dla zwierzaka. Najpierw zadzwoniłam,        dowiedziałam się że w ciągu godziny możemy przyjechać. W ogródku lecznicy "poczekalnia" dla właścicielki, która może spokojnie usiąść, innych  właścicieli/ek akurat nie było . Kotek (z bolącymi uszami) wstawiony do "śluzy" - przedpokoju lecznicy - odebrany innymi drzwiami przez panią    weterynarz. Przebadany, zdiagnozowany. Terminal płatniczy był również zapakowany w "koszulkę". Super ! Dziękujemy ! Polecam 
Werniszek
klient

 Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dzięki szybciej pomocy i wyszkolonej załodze mój piesek wyzdrowiał. Polecam z calego serca.
 Pozdrawia Rambo z Grójca.

Renata
klientka

Przyjechaliśmy z Żanetką - 3 miesięcznym Maltańczykiem chorym na parwowirozę. Byliśmy świadomi jak bardzo wstrętna jest ta choroba. Ze swojej strony dla Żanetki zrobiliśmy wszystko co tylko byliśmy w stanie zrobić - podobnie jak Państwo z lecznicy. Mała walczyła dzielnie, niestety choroba okazała się od niej silniejsza. Była z nami tylko miesiąc, ale dała nam wiele radości i miłości.

Serdecznie dziękujemy, za to że zrobili Państwo dla niej wszystko co tylko było możliwe. Bardzo doceniamy Państwa pracę i zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że przedmioty, które przekazaliśmy Państwu po naszej ukochanej Żanetce posłużą innym, chorym na parwowirozę pieskom.

Jeszcze raz - dziękujemy.

Michał
klient

© Lecznica Weterynaryjna Dobrywet Patrycja Kurska