sslide9 sslide10

Całodobowa 

Lecznica Weterynaryjna

Szpital Zakaźny

 Szpital Internistyczny

24h / 7 dni / 365 dni

O nas - nasz zespół

 

onasss

 

Lek. wet. Patrycja Kurska : właściciel i kierownik lecznicy. Absolwentka SGGW AR w Warszawie, od wielu lat zajmuje się badaniami USG i interną . Obecnie w trakcie studiów podyplomowych: Zarządzanie praktyką weterynaryjną

 

 

 

  

onasss

 

 

Lek. wet Specjalista Chorób psów i kotów Joanna Wróblewska absolwentka Warszawskiej SGGW w 2005 roku. Specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych oraz w dermatologii.

 

 

 


onasss

 

Lek. wet. Izabela Ramska-Przybysz- ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2018. Związana z lecznicą Dobrywet od 2017 roku : najpierw jako studentka ,potem stażystka  teraz jako lekarz internista

 

 

 

 

onasss

 

Lek. wet Paulina Filich absolwentka warszawskiej SGGW, interesuje się medycyną ratunkową, przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy zwierzętom w stanach nagłych. Pasjonatka pracy z mikroskopem, zajmuje się hematologią i badaniami cytologicznymi. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z chirurgii weterynaryjnej na UP Wrocław

 

 

 

 

onasss

 

Lek. wet. Karina Pasek : Pracuje z nami od 2014 roku, najpierw jako studentka potem stażystka, zajmuje się kardiologią, i anestezjologią -wykonuje badania echo serca, oraz znieczula pacjentów do zabiegów chirurgicznych

 

 

 

 

onasss

 

Lek. wet. Ewelina Równa ukończyła studia w 2017 roku ,ale z  lecznicą  Dobrywet związana od 2015 roku- najpierw jako studentka potem jako stażystka. Zajmuje się stomatologią, pacjentami internistycznymi oraz znieczulaniem do zabiegów chirurgicznych. Jako członkini Sekcji Stomatologicznej  Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii ukończyła 3 stopniowy kurs stomatologii.

 

 

 

onas2-1

 

Lek. wet. Sebastian Bednarski: specjalista chirurg , członek Europejskiego Stowarzyszenia Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych (ESVOT), Jego specjalnoscią są wszelkie zabiegi ortopedyczne w tym osteotomie korekcyjne TTA,TPLO, oraz chirurgia kręgosłupa i neurologia

 

 

 

 

onas-1

 

Lek.wet specjalista chorób psów i kotów Magdalena Krasztel wieloletni pracownik jednej z klinik całodobowych w Warszawie. Z lecznicą Dobrywet związana od 2012 roku,obecnie w trakcie studiów doktoranckich z przebiegu cukrzycy u kotów.

 

 

 

 

onas-2

 

Lek. wet dr. hab Specjalista Chorób Zakaźnych Michał Czopowicz . Na codzień pracownik katedry epizoocjologii na SGGW w Warszawie,lekarz z duży stażem pracy , w lecznicy Dobrywet zajmuje się leczeniem chorób zakaźnych i wewnętrznych.

 

 

 

 

onas2-2

 

Lek. wet Magdalena Bednarska specjalizuje się w anestezjologii, oraz medycynie ratunkowej. Wykonuje również zabiegi na drogach oddechowych ras brachycefalicznych

 

 

 

 

onass

 

Karolina Kielak-dyplomowany technik weterynarii, ,specjalizuje się w opiece anestezjologicznej pacjenta, ukończyła kursy pierwszej pomocy psom i kotom, pielęgnuje i strzyże .

 

 

 

 

onasss

 

 

Sylwia Postek - dyplomowany technik weterynarii i dyplomowany behawiorysta zwierząt Coape, prowadzi swój hotel dla zwierząt "Perito"

 

 

 

 

onasss

 

 

Kamila Szczutowska- dyplomowany technik weterynarii , absolwentka wydziału Nauk o Zwierzętach, obecnie w trakcie studiów magisterskich -kierunek Zootechnika.

 

 

 

 

 

onasss

 

 

Monika Pomarańska - dyplomowany technik weterynarii z długoletnim  stażem pracy w Schronisku na Paluchu

 

 

 

 

onasss

 

 

Joanna Werner

 

 

 

  

onasss

 

 

Ewa Kielak  - szefowa personelu technicznego 

 

 

 

 

Lek. wet. Paweł Grudziński- ukończył Wydział medycyny weterynaryjnej w Warszawie. Zajmuje się w naszej lecznicy konsultacjami kardiologicznymi i pulmonologicznymi.

Lek. wet. Marta Warzecha- Absolwentka Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2003r. Od 2009r. członek zarządu European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO) -Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych. Specjalizuje się w okulistyce zarówno małych zwierząt jak i koni. 

 

KONTAKT

ZAPISY NA WIZYTY:         

Terminarz:

www.wettermin.pl/lecznice/piaseczno/2943

Kontakt telefoniczny:

501 785 255 

 

dobrywet@home.pl 

p.kurska@wp.pl

Lecznica Weterynaryjna Dobry Wet

ul. Mazowiecka 42

05-502 Bobrowiec

NIP: 525 182 09 67
konto nr: 38 1140 2017 0000 4302 1292 9920


Wyświetl większą mapę